O zespole

Jesteśmy zespołem muzycznym z Małopolski z okolic Myślenic.
Nasz repertuar to znane i lubiane przeboje muzyki rozrywkowej o różnorodnej stylistyce – od muzyki góralskiej, folk, disco, pop , rock, po największe hity zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców tak, aby każdy mógł odnaleźć w nim coś dla siebie.

Muzykę wykonujemy w pełni na żywo, w oryginalnych aranżacjach. Nasz repertuar coverowy stale powiększamy a także realizujemy indywidualne życzenia muzyczne naszych klientów np. opracowanie i dołączenie do repertuaru piosenki na pierwszy taniec dla Pary Młodej (z wcześniejszym ustaleniem)

Stawiamy na dobre brzmienie i odpowiednio dobrany do imprezy repertuar muzyczny.

Nasze bloki muzyczne nie są krótkie, zadbamy o to aby Twoi goście mogli poczuć jak najwięcej tanecznych rytmów a w przerwach odtwarzamy muzykę MP3, oczywiście w taki sposób aby umożliwić gościom rozmowę.

Posiadamy własne profesjonalne zaplecze sprzętowe odpowiednie, aby nagłośnić zarówno przyjęcie w lokalu jak i dużą imprezę plenerową, elastycznie dostosujemy ilość nagłośnienia do miejsca i charakteru imprezy.

Posiadamy również własny sprzęt oświetleniowy co z pewnością uświetni wizualnie każdą uroczystość czy też imprezę taneczną.

Wieloletnie doświadczenie i praktyka pozwala nam poprowadzić ciekawe i kulturalne przyjęcie weselne lub inną imprezę tak, aby poderwać gości do tańca i zapewnić im dobrą pamiętną zabawę. Mamy na to wiele sprawdzonych i wypracowanych strategii aby impreza przebiegała w bardzo przyjemnej atmosferze.